Pożyczki online – łatwy sposób na szybką gotówkę

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Wybór odpowiedniego pożyczkodawcy jest ważny, aby w bezpieczny sposób uzyskać finansowanie. Obecnie coraz popularniejsze jest branie pożyczek przez internet. Za pośrednictwem różnych firm oferujących pożyczki online możemy dostać nawet do 60 tysięcy złotych bez konieczności odwiedzania placówki! Cały proces jest niezwykle łatwy i szybki. Już w 15 minut można załatwić wszystkie niezbędne formalności i cieszyć się dodatkowymi funduszami na dowolny cel. 

Pożyczki przez internet – sposób na szybki wpływ gotówki na konto

Szukając pożyczki online najlepiej przeanalizować oferty różnych pożyczkodawców, aby warunki umowy jak najlepiej spełniały wszystkie nasze wymagania. Porównywarka chwilówek i pożyczek sowafinansowa.pl pokazuje ranking ofert pożyczkodawców online, dając możliwość wyboru nie tylko kwoty, jaką potrzebujemy pożyczyć, ale także czasu spłacania. Dostępne są zarówno szybkie chwilówki, których okres rozliczenia wynosi 30 dni, jak i pożyczki na dłuższe terminy, które można spłacać ratami nawet przez 60 miesięcy.

Możliwość wypełnienia wniosku i załatwienia wszystkich formalności przez internet pozwala w szybki i wygodny sposób wziąć pożyczkę na dowolną kwotę i okres, jaki nam odpowiada. Przy pomocy swojego komputera lub telefonu można już nawet w 15 minut złożyć wniosek i oczekiwać wpłaty wybranej kwoty na nasze konto bankowe. Ponadto zautomatyzowana weryfikacja wniosków pozwala na ich rozpatrywanie przez całą dobę każdego dnia tygodnia, dzięki czemu można szybko uzyskać pożyczkę nawet w środku nocy, w niedzielę oraz w dowolne święto.

Kto może skorzystać z pożyczek online?

Szybkie pożyczki online są skierowane dla wszystkich osób, które potrzebują niezwłocznego wpływu gotówki z możliwie jak najmniejszą ilością formalności. Nie trzeba podawać powodu brania pożyczki. Niezależnie od tego, czy gotówka jest potrzebna do spłaty zadłużenia, zarezerwowania wyjazdu wakacyjnego, remontu mieszkania, naprawy samochodu lub skompletowania wyprawki szkolnej – pożyczki online są skierowane do wszystkich tych, którzy chcą szybko uzyskać pożyczkę bez żmudnego przechodzenia przez kolejne etapy formalności.

Kryteria, które musi spełniać pożyczkobiorca

Jest kilka wymagań, które osoba biorąca pożyczkę musi jednak spełniać. Warunki, które stawiają pożyczkodawcy są różne, ale kilka z nich jest wspólnych dla większości ofert. Podstawowym kryterium branym pod uwagę jest wiek. Z pożyczek online mogą korzystać tylko osoby powyżej 18 roku życia. Niektóre oferty mają także górną granicę wieku, przez co osoby przekraczające na przykład 70 rok życia nie mogą skorzystać z usług danego pożyczkodawcy. Wymagane jest także posiadanie konta bankowego, które pozwala zweryfikować tożsamość oraz zrealizować przelew internetowy środków finansowych na konto. 

Często w wymaganiach instytucji pożyczkowych znajduje się także posiadanie polskiego obywatelstwa wraz z polskim adresem korespondencyjnym lub zamieszkania. Dobra historia kredytowa bez negatywnych wpisów również jest warunkiem najczęściej stawianym przed pożyczkobiorcą. Potrzebne są także dane kontaktowe – adres email oraz aktywny numer telefonu. Do złożenia wniosku potrzebny jest jedynie dokument potwierdzający tożsamość, najczęściej dowód osobisty.

Fot.: Susan Sewert/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*