Najlepsze książki o rozwoju osobistym

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lubisz się rozwijać? Chcesz zdobyć nowe umiejętności przydatne w życiu osobistym i zawodowym? Marzysz o tym, by łatwiej nawiązywać kontakty z ludźmi? A może szukasz motywacji do działania lub sposobu na osiągnięcie work-life balance? W takim razie przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wyjątkowych propozycji!

Najlepsze lektury o rozwoju osobistym

Zastanawiasz się, jaką rolę odgrywa w Twoim życiu przypadek? W takim razie sięgnij po książkę „Czarny łabędź. Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem”. Często przypisujemy umiejętności tam, gdzie liczy się szczęście. Niejednokrotnie mylimy korelację z przyczynowością i nie doceniamy wpływu, jaki mogą mieć małe zmiany. Ta książka daje ciekawe spojrzenie na otaczający świat. Możesz czasem zrobić wszystko dobrze, a i tak przegrać lub zrobić masę błędów – i osiągnąć sukces. Warto wziąć to pod uwagę, podejmując decyzje.

Jeśli chcesz zadbać o lepsze relacje w sferze osobistej i zawodowej, zwróć uwagę na książkę Euny Hong „Nunchi. Koreański sekret dobrych relacji z ludźmi”. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się sztuką intuicyjnego poznawania tego, co czują inni. Pokazuje, w jaki sposób budować zaufanie i silną więź.

Zdjęcie główne: Sincerely Media/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*