Czy podejmowania decyzji można się nauczyć? Sprawdź to szkolenie!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podejmowanie decyzji jest częścią naszego życia. Wiele osób boi się jednak zmian i konsekwencji, które za sobą niosą. Temperament niektórych osób, usposobienie lub natura utrudniają dokonanie wyboru. Jeśli należysz do tej grupy, koniecznie zwróć uwagę na to szkolenie.

„Podejmowanie decyzji – sztuka dobrego wyboru. Skuteczny trening podejmowania decyzji” to szkolenie, które odbędzie się już 21.12.20. Wzięcie udziału możliwe jest w formie stacjonarnej (Łódź) lub online. Jeśli data Ci nie odpowiada, nie zrażaj się. Kolejne edycje szkolenia przewidziano kolejno na 4 stycznia, 1 lutego i 2 marca 2021.

Jak wygląda program szkolenia?

Szkolenie zostało podzielone na pięć segmentów. Pierwszy dotyczy klasycznego podejścia do podejmowania decyzji. Przedstawione zostaną koncepcje intuicyjne, bezwiedne i racjonalne. Omówione będą też poszczególne typy decyzji oraz wskazane najczęstsze błędy przy ich podejmowaniu.

Drogowskaz
(fot. Brendan Church, źródło: unsplash.com)

Druga część kładzie nacisk na racjonalne dokonywanie wyborów. Zobaczysz, w jaki sposób należy definiować problem i szukać rozbieżności pomiędzy stanem faktycznym a pożądanym. Ponadto dowiesz się, jak oceniać każde rozwiązanie, biorąc pod uwagę konkretne kryteria.

Na kolejnych etapach nie zabraknie oczywiście techniki SMART i drzewa decyzyjnego, a także analizy SWOT. Na koniec odkryjesz swój preferowany styl decyzyjny. Taka umiejętność przyda Ci się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Szkolenie odbędzie się w formie dwudniowych warsztatów. Ich koszt to 1300 zł. W cenę wliczono już certyfikat, przerwy kawowe oraz potrzebne materiały szkoleniowe. Teraz pozostało Ci już tylko… podjąć decyzję, by wziąć w nich udział!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*