Sylwester w wersji slow dla singli i par

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ostatnia grudniowa noc większości kojarzy się raczej z huczną zabawą, wybuchami fajerwerków i głośną muzyką. A co, gdyby jednak spędzić ten czas na medytacji, relaksie lub jodze?

Na taki pomysł wpadli organizatorzy „Slow Sylwestra”, który ma się odbyć w ośrodku „Tu i teraz” w Nowym Kawkowie (woj. warmińsko-mazurskie). Ich propozycja obejmuje nie tylko samego Sylwestra, ale cały tydzień: od 28 grudnia aż do 3 stycznia!

Taniec nad błękitnym jeziorem

Spacer w lesie
(fot. Hannah Donze, źródło: unsplash.com)

Opis wydarzenia jest bardzo obiecujący. Organizatorzy podkreślają, że ważną zaletą jest położenie ośrodka w miłych warunkach przyrody, wśród lasów i jezior, z których słyną Mazury. Sylwestrowe wyciszenie ma stać w opozycji do przedświątecznego szału zakupów, porządków i rozmów z najbliższymi. Teraz masz się skupić na sobie.

Program Sylwestra

W ramach „Slow Sylwestra” zapowiedziano m.in. sylwestrowe ognisko, kostiumową noc sylwestrową, warsztaty z jogą, poranny rozruch w lesie, naukę gry na bębnach, wspólny seans inspirujących filmów i relaksację przy dźwiękach mis tybetańskich. Jeśli ktoś ma ochotę, może również skorzystać z opcji masażu (za dodatkową opłatą).

Musimy przyznać, że na takim Sylwestrze jeszcze nie byliśmy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*