Zimowe szkolenia. Bądź lepszy w pracy!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zastanawiasz się, jak zarządzać swoim czasem? Chcesz poprawić swoją efektywność w sferze prywatnej i zawodowej? W takim razie zapisz się na jedno ze szkoleń skoncentrowane na rozwoju osobistym. Sprawdź nasze propozycje!

Szkolenia warte uwagi

  • Marzysz o tym, by zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym? Zastanawiasz się, jak uniknąć wypalenia zawodowego? Jeśli tak, zapisz się na szkolenie „Work-Life Balance – jak utrzymać równowagę między pracą i życiem osobistym”.

Szkolenie odbędzie się w trzech terminach: 29.12.2020, 18.01.2021 i 15.02.2021. Do wyboru masz kurs online lub stacjonarny (Łódź). Koszt szkolenia to 1300 zł.

  • Zarządzasz zespołem? Zastanawiasz się, jak skutecznie przekazywać informacje zwrotne, unikając przy tym postawy agresywnej i uległej? Sprawdź, jak dostosować zachowanie do sytuacji. Zapisz się na szkolenie otwarte „Feedback, czyli przekazywanie informacji zwrotnych”.
Zarządzanie zespołem
(fot. Scott Graham, źródło: unsplash.com)

Do wyboru masz następujące terminy: 27.01. 2021, 25.02.2021 lub 25.03.2021. Zajęcia odbędą się w w formie kursu online oraz tradycyjnie (Łódź). Koszt szkolenia to 1300 zł, który zawiera wszelkie potrzebne materiały szkoleniowe oraz catering dla uczestników.

  • Pracujesz na stanowisku kierowniczym? A może jesteś menedżerem lub szkoleniowcem? Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz rozwijać swoich podwładnych? Jeśli tak, zwróć uwagę na szkolenie otwarte „Motywowanie pracowników i współpracowników – trening motywowania”. Sprawdź, jak znaleźć mocne strony członka zespołu. Zobacz, jak udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej i motywować zespół do realizacji celów biznesowych!

Szkolenie odbędzie się w następujących terminach: 25.01.2021, 23.02.2021 i 23.03.2021. Do wyboru masz kurs online lub stacjonarny (w Łodzi). Organizator zaznacza, że cena szkolenia jest do uzgodnienia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*