Terapia ogrodem na odreagowanie stresu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy z nas miewa gorsze dni, pełne negatywnych emocji i stanów lękowych. Nadmiar obowiązków, problemów przytłacza i sprawia, że pogarsza się nasz nastrój. Każdy ma swój sposób na odreagowanie stresu, ale czy pielęgnacja roślin lub kontakt z naturą mogą poprawić nasz stan psychiczny?

Teraz możesz przekonać się sam. Wystarczy wziąć udział w kursie „Terapia ogrodem – jak obcowanie z naturą poprawia samopoczucie i zdrowie psychiczne?”. W jego ramach znajdziesz liczne porady i praktyczne porady, które pozwolą Ci obniżyć poziom stresu, znaleźć balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym oraz uspokoić myśli związane z codziennymi problemami.

źródło: pexels.com

Hortiterapia – czyli jak działa terapia ogrodem?

Podczas kursu grono specjalistów wyjaśni jak działa terapia ogrodem, a także dowiesz się jak stosować ją w życiu codziennym. Poznasz odpowiedź między innymi na takie pytania jak:

  • Jak opieka nad roślinami pomoże w zbudowaniu dobrych nawyków i nauczy nas cierpliwości?
  • Jak poprzez regularne odwiedziny w parkach, lasach, czy też ogrodach można uspokoić myśli?
  • Jak dbanie o rośliny może wzbudzić poczucie satysfakcji?
  • Jak wdrożyć w codzienność praktyki związane z hortiterapią, po to, aby każdego dnia znaleźć czas dla przyrody i czerpać pozytywne jej korzyści?

Co ważne, kurs odbywa się online i możesz realizować go w dowolnym miejscu i o dogodnej dla siebie porze. Pamiętaj jednak, że po wykupieniu kursu, masz do niego dostęp przez 90 dni.

Jesteś zainteresowany? Więcej dowiesz się tutaj.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*