Jak dbać o pracowników?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Komfort pracowników ma ogromny wpływ na efektywność ich pracy, a co za tym idzie, na prosperowanie Twojej firmy. Jak jednak zadbać o potrzeby pracowników oraz stworzyć dla nich przyjazne miejsce pracy? Przedstawiamy kilka naszych pomysłów na benefity pracownicze, które z całą pewnością spodobają się Twoim pracownikom – zarówno obecnym, jak i potencjalnym.

Najpopularniejsze benefity pracownicze

W pierwszej kolejności warto zadbać o najpopularniejsze benefity pracownicze, aby mieć pewność, że nie będziesz odstawać na tle konkurencji. Do najczęściej wybieranych benefitów zaliczane są przede wszystkim dofinansowania zajęć sportowych, prywatna opieka zdrowotna oraz różnego rodzaju programy lojalnościowe. Dzięki nim każdy z pracowników może zadbać o swój work life balance oraz o swoją dobrą kondycję i zdrowie. Częstym benefitem są również dofinansowania biletów do kina i innych instytucji kulturowych oraz innych wybranych aktywności. Ważne jest także, aby zadbać o dofinansowanie posiłków, na przykład w firmowej kawiarni.

Wypłata na życzenie

Jeśli chcesz ułatwić życie swoim pracownikom i okazać im wsparcie w trudnym momencie, to doskonałe rozwiązanie oferuje aplikacja https://www.flexee.eu/. Dzięki niej każdy z pracowników ma natychmiastowy dostęp do swojej wypłaty. Oznacza to, że dowolnego dnia miesiąca pracownicy mogą pobierać część przyszłej wypłaty. Jak dokładnie działa ta aplikacja? Każdego dnia pracownik może sprawdzać, jak rośnie jego wynagrodzenie oraz ile może już wypłacić. Następnie wystarczy wpisać kwotę, a część wypłaty od razu trafia na konto pracownika. W ten sposób terminy wypłat dopasowane są do osobistych zobowiązań i są w pełni komfortowe dla wszystkich pracowników.

Paczki świąteczne i urodzinowe

Miłym gestem w kierunku Twoich pracowników są również różnego rodzaju paczki z okazji świąt oraz urodzin. Taka paczka pokaże im, że pamiętasz o nich w ważnych chwilach, co z pewnością podbuduje morale w firmie. Jak stworzyć taką paczkę? Możesz zdecydować się na ponadczasowy kosz prezentowy, w którym znajdą się różnego rodzaju smakołyki takie jak kawy, herbaty, wino, słodycze, czy kraftowe przetwory lub przekąski, a także przydatne gadżety reklamowe. Możesz też zdecydować się na vouchery do księgarni lub sklepów internetowych, a także na tak zwane vouchery na przeżycia, na przykład na skok ze spadochronem lub weekend w spa.

Zdjęcie główne: pexels.com/Fox

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*