Co z tym work-life balance? Szkolenie o równowadze

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zanim zrezygnujesz z marzeń o równowadze między życiem zawodowym i prywatnym, zastanów się, dlaczego warto do niej dążyć. Chcesz pracować efektywnie? Marzysz o tym, by znaleźć więcej czasu na hobby? Zastanawiasz się, jak znaleźć więcej czasu dla rodziny i przyjaciół? Z pomocą przychodzi szkolenie „Work-Life Balance – jak utrzymać między pracą i życiem osobistym”. 

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie o równowadze?

Szukasz sposobów na to, jak skutecznie zarządzać sobą w sferze zawodowej i osobistej? Chcesz wytyczyć realne cele i zrozumieć swoje potrzeby? W takim razie zapisz się na wspomniane szkolenie. Odbędzie się w formie stacjonarnej (w Łodzi) lub online. Trwa 12 godzin i kosztuje 1300 zł. W cenę wliczono już materiały szkoleniowe i catering (w przypadku zajęć prowadzonych stacjonarnie).

Praca zdalna z sypialni
(fot. Oscar Wong / Moment / Getty Images)

Dwudniowe warsztaty realizuje również takie tematy jak: koło wpływu, wytyczanie granic, harmonijne zarządzanie projektem, proaktywna postawa, wzajemne powiązania między obszarami projektu, sposoby na zbudowanie i utrzymanie motywacji. Podczas szkolenia zostaną wykorzystane następujące techniki: praca w parach i grupach, filmy edukacyjne, odgrywanie scenek i kwestionariusze dla pracy indywidualnej. Oprócz tego program obejmuje dyskusje grupowe, studium przypadku, nagrywanie video i profesjonalną analizę.

Daty najbliższych szkoleń:
15.07.2021 / Łódź | KM Studio – lub online
17.08.2021 / Łódź | KM Studio – lub online
14.09.2021 / Łódź | KM Studio – lub online

Zdjęcie główne artykułu: fot. J_art / Moment / Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*