12 nawyków. Interaktywne warsztaty online

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Już w środę, 6 stycznia, o godzinie 12:00 rozpoczną się ajurwedyjskie warsztaty online, które pomogą Ci zrewidować swoje obecne nawyki i wprowadzić ich nowe, zdrowsze odpowiedniki.

Warsztaty poprowadzi Maria Nowak-Szabat, terapeutka i psycholog, która od lat zajmuje się zagadnieniami ajurwedy, czyli starohinduskiej sztuki leczenia i zachowywania równowagi. W pracy ze swoimi klientami  – na podstawie rozmów oraz wypełnionych przez nich ankiet  – zauważyła, że u każdego z nich powtarzają się nawyki z 12 obszarów. W zależności od stopnia ich realizacji, pomagały one ich zdrowiu lub przeciwnie: pogarszały je.

W nowy rok z ajurwedą

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się, na czym warto skupić się w 2021 roku i jak zacząć własną przygodę z ajurwedyjskimi metodami. Nawyki, o których będzie mówić autorka kursu, to m.in. nawyk picia wody, regularnego snu, dostosowanego do pór roku, czy odpowiedniego spożywania posiłków. Podczas warsztatu będzie można bliżej przyjrzeć się każdemu z tych obszarów. Nie zabraknie również segmentu dotyczącego duchowości i relacji z innymi ludźmi.

Mierz siły na zamiary

Autorka kursu podkreśla, że nikt z nas nie żyje w idealnym świecie, w związku z czym nie zawsze jesteśmy w stanie w 100% realizować zdrowe nawyki. Na co dzień często napotykamy bowiem na różne przeszkody lub niespodziewane wydarzenia, na które nie mamy większego wpływu. Głównym przesłaniem jest więc: Rób to, co możesz, z tym co masz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*