Techniki oswajania stresu. Szkolenia w 2 miastach!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kompleksowe szkolenia dotyczące stresu i możliwości jego redukcji, zaplanowane są na początek 2022 roku! Dwa intensywne dni z ogromem wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Szkolenia z technik oswajania stresu odbędą się w dniach: 17 lutego we Wrocławiu oraz 19 maja w Gdańsku. Dwudniowe spotkania mają na celu identyfikację zagrożeń wynikających ze stresu chronicznego, naukę radzenia sobie z trudnościami w pracy oraz ze stresem.

Dwudniowe szkolenie praktyczne

Każde szkolenie będzie trwało 2 dni. Oprócz dużej dawki wiedzy teoretycznej na temat stresu i skutecznych metod jego redukcji, uczestników czekają zajęcia praktyczne. Szkolenia będą odbywać się w małych – 12-osobowych grupach. Dodatkowym atutem będzie obecność fizjoterapeuty, który podczas ćwiczeń, stretchingu i nauki podstaw masażu na bieżąco będzie korygował błędy i odpowiadał na pytania.

Szkolenie dedykowane jest każdemu, kto chce poznać skuteczne metody radzenia sobie ze stresem. W szczególności jednak adresowane jest do osób, które zajmują się zdrowiem pracowników w firmach oraz zagadnieniami związanymi z wypaleniem zawodowym. Kurs będzie okazją do zdobycia wiedzy i narzędzi wspomagających przeciwdziałanie tym zjawiskom.

Więcej na temat szkolenia tutaj: link

Zdjęcie główne: krakenimages/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*