Dorota Wanat Dorota Wanat

Sylwester w wersji slow dla singli i par

23 listopada 2020
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Udostępnij

Ostatnia grudniowa noc większości kojarzy się raczej z huczną zabawą, wybuchami fajerwerków i głośną muzyką. A co, gdyby jednak spędzić ten czas na medytacji, relaksie lub jodze?

Na taki pomysł wpadli organizatorzy „Slow Sylwestra”, który ma się odbyć w ośrodku „Tu i teraz” w Nowym Kawkowie (woj. warmińsko-mazurskie). Ich propozycja obejmuje nie tylko samego Sylwestra, ale cały tydzień: od 28 grudnia aż do 3 stycznia!

Taniec nad błękitnym jeziorem

Spacer w lesie
(fot. Hannah Donze, źródło: unsplash.com)

Opis wydarzenia jest bardzo obiecujący. Organizatorzy podkreślają, że ważną zaletą jest położenie ośrodka w miłych warunkach przyrody, wśród lasów i jezior, z których słyną Mazury. Sylwestrowe wyciszenie ma stać w opozycji do przedświątecznego szału zakupów, porządków i rozmów z najbliższymi. Teraz masz się skupić na sobie.

Program Sylwestra

W ramach „Slow Sylwestra” zapowiedziano m.in. sylwestrowe ognisko, kostiumową noc sylwestrową, warsztaty z jogą, poranny rozruch w lesie, naukę gry na bębnach, wspólny seans inspirujących filmów i relaksację przy dźwiękach mis tybetańskich. Jeśli ktoś ma ochotę, może również skorzystać z opcji masażu (za dodatkową opłatą).

Musimy przyznać, że na takim Sylwestrze jeszcze nie byliśmy!

polecane wpisy
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *