Redakcja

Talkword > Redakcja

O portalu

Piszemy o rozwoju, który ma wiele twarzy. Wierzymy, że można być lepszym członkiem rodziny, pracownikiem, studentem albo nawet… sąsiadem. To bez znaczenia, ile masz lat i skąd pochodzisz – wciąż jesteś jedyną osobą, która może wykorzystać Twój potencjał. 

Na Talkword.pl nie znajdziesz pustych słów, które zapewnią Cię, że możesz wszystko. Odkryjesz tu natomiast praktyczne wskazówki, które pomogą Ci mądrze wykorzystać swoje zasoby i nie stać w miejscu. 

Redaktor naczelny

Dorota Wanat

Dorota Wanat

Od kilku lat związana z copywritingiem i mediami społecznościowymi. Uwielbia uczyć się języków obcych i usprawniać codzienne obowiązki z pomocą aplikacji mobilnych. Ekscytują ją ciekawostki ze świata i zdobywanie nowej wiedzy – nawet tej nieco mniej praktycznej. 

[email protected]
Zobacz wpisy autora

Zespół

Justyna Zajdel

Justyna Zajdel

Od 10 lat z pasją świadczy kompleksowe usługi copywriterskie. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, czy to czytając literaturę i prasę branżową, czy uczestnicząc w różnego rodzaju tematycznych eventach. Sprawdź teksty Justyny Zajdel na innych portalach sieci Blue Whale Press, m.in.: becomedia.pl i medialis.pl.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Kamil Michaluk

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że „rozwój” jest dziś jednym z najchętniej używanych pojęć. Z zainteresowaniem śledzi więc wszystko, co pomaga ludziom lepiej radzić sobie w życiu zawodowym i relacjach osobistych. Internet traktuje jako prawdziwą skarbnicę ciekawych webinarów, wykładów i materiałów, które pozwalają zmieniać punkt widzenia na ważne sprawy. W wolnych chwilach sympatyk stylu less waste, amator zwierząt i prac w ogrodzie.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Justyna Dereń

Absolwentka pedagogiki i polityki społecznej. Od wielu lat interesuje się kwestią samorozwoju, motywacji oraz asertywności. Chętnie poszerza wiedzę w tym zakresie, uczestnicząc w szkoleniach, ale też sięgając po książki i magazyny branżowe.

Zobacz wpisy autora

Brygida König

Brygida König

Absolwentka teologii, ze specjalizacją z psychologii. Fascynuje się szeroko pojętym rozwojem osobistym, stara się dużo czytać na ten temat.

Zobacz wpisy autora